biorezonance3

Biorezonanční terapie na přístroji Bicom Optima

V terapeutickém centru pomáháme klientům odstraňovat příčiny akutních i chronických zdravotních problémů pomocí biorezonanční terapie.

Využíváme certifikovaný přístroj Bicom Optima, který umožňuje vyhledat v organismu virové, bakteriální a plísňové zátěže včetně těžkých kovů a dalších toxinů a pomáhá tělo detoxikovat. Testujeme citlivost na víc jak 90 alergenů a potravin. Přístroj Bicom Optima umožňuje eliminovat tyto zátěže a řešit autoimunitní poruchy, hormonální nerovnováhu, různé druhy bolestí, emoční zatížení a akutní i chronické záněty.  Za jeho pomoci detoxikujeme organismus. Provádíme také protikuřácké terapie, s úspěšností vyšší než 80%.

Najdete zde moderní vybavení v příjemném a přátelském prostředí v centru Prahy.

 

Co je Biorezonance a jak funguje?

Na jakém principu přístroj funguje?

Co lze metodou řešit?

Co lze přístrojem zjistit?

Co lze ovlivnit?

Jak často je vhodné terapii opakovat?

Jak terapie probíhá?

Za jak dlouho se projeví účinky terapie?

Pro koho je/není terapie vhodná?

Mohu nějakým způsobem podpořit biorezonanční detoxikaci/harmonizaci?

 

Na jakém principu přístroj funguje?

Metoda biorezonance je založená na teorii, že každá látka, buňka, či předmět má svou jedinečnou frekvenci a vytváří elektromagnetické vlnění, které se dá změřit a jeho vlivu využívat i v medicíně.

Ve spektru vibrací lidského těla se objevují vibrace cizích prvků, jež se v těle ukládají – jako amalgám, bakterie, viry, alergeny, mykózy, paraziti, atd.

Biorezonanční přístroj BICOM přijímá tyto rušivé elektromagnetické vibrace prostřednictvím elektrod umístěných na určitých částech těla, porovná je oproti zdravému vzorku, izoluje je, invertuje (obrátí), zesílí a takto upravené vrací do pacientova těla formou léčivých vibrací.

 

Co lze metodou řešit?

Odstraňovat energetické blokády (z pohledu Tradiční čínské medicíny)

Obnovovat komunikaci mezi jednotlivými buňkami v těle

Ovlivňovat procesy v těle bez použití léků a jejich vedlejších účinků

Dodat orgánům energii pro jejich správnou činnost

Zlepšit zdravotní stav organizmu a předejít vzniku nemocí

Harmonizovat čakry a orgánové meridiány

 

Co lze přístrojem zjistit?

Energetická disbalance

Testování alergií či nesnášenlivostí na běžné potraviny

Všeobecné alergeny – pyly, prach, zvířecí srst, atd.

Nedostatek minerálů a vitamínů v těle

Zatížení viry, bakteriemi, plísněmi a jinými parazity

Zatížení toxiny a těžkými kovy

Zatížení geopatogenními zónami a elektrosmogem

Testování vhodnosti a snášenlivosti  alopatických léčiv, zubních materiálů či kosmetických přípravků

Počáteční stádia patologických procesů v těle

 

Co lze ovlivnit?

Detoxikace organismu a jednotlivých orgánů

Odstranění virů, bakterií, plísní a parazitů z těla (včetně borélií, chlamydií)

Eliminace alergických zátěží

Posílení imunitního systému

Akutní a chronické záněty sliznice trávicího traktu včetně tenkého a tlustého střeva

Autoimunitní poruchy

Bolesti zad

Poúrazové stavy a jizvy

Záněty dásní

Revmatické potíže

Migrény a další druhy bolestí

Neurodermatitida

Hormonální nerovnováha

Problémy akutní i chronické

Eliminace závislostí včetně odvykání kouření, potlačení chutě na sladké, atp.

Vyrovnání krevního tlaku

Prevence – díky včasnému odhalení energetického oslabení orgánů je možné ovlivnit nemoci ještě před objevením se klinických příznaků (včetně onkologických onemocnění)

a další……

 

Jak často je vhodné terapii opakovat?

Má-li nemoc akutní průběh, sezení se opakuje po týdnu nebo častěji, při chronickém onemocnění se provádí po dvou a více týdnech.

 

Jak terapie probíhá?

Při první návštěvě, která trvá obvykle 2 – 2,5 hodiny, se s klientem konzultuje co očekává a co ho zdravotně nebo psychicky trápí. Konzultace probíhá formou dotazníku spolu s biorezonanční diagnostikou pomocí přístroje BICOM Optima, kde jsou odhaleny příčiny a souvislosti.

Vyhodnotí se, které v těle přítomné zátěže (např. stres, těžké kovy, elektrosmog, viry, bakterie, plísně, alergeny, paraziti, atd.) je potřeba eliminovat a které orgány jsou energeticky oslabené a je vhodné je podpořit, aby se tělo mohlo detoxikovat. Na základě výsledků se nastaví konkrétní detoxikační terapie, během které se tělo harmonizuje tak, aby mohlo reagovat na následnou terapii zaměřenou na konkrétní zdravotní problém.

Při dalších terapeutických sezeních se provádí přetestování a terapie je individuálně přizpůsobena podle aktuálního stavu klienta. Pro zvýšení účinku je terapie „nahrávána“ do čipu, kapek nebo oleje, které na klienta působí i mezi jednotlivými sezeními.

Terapeutický plán a frekvence návštěv jsou vždy nastaveny individuálně. Závisí na stavu klienta, charakteru obtíží i časových a finančních možnostech klienta. Mnoho obtíží ustoupí samo již po detoxikačních a harmonizačních terapiích.

 

Za jak dlouho se projeví účinky terapie?

Zlepšení nastává u některých typů obtíží během několika hodin či dní, u závažnějších obtíží je však potřebné dát tělu čas, aby se nastartovalo a zregenerovalo a zlepšení se projeví spíše po týdnech či měsících (také v závislosti na tom, jak dlouho trvá daná obtíž či zjištěný problém).

 

Pro koho je/není terapie vhodná?

Biorezonance se nedoporučuje pouze pacientům s kardiostimulátorem, těhotným ženám a těžkým diabetikům. Je vhodná i pro děti. Tělo není nikdy vystaveno žádnému druhu elektrického proudu.

 

Mohu nějakým způsobem podpořit biorezonanční detoxikaci/harmonizaci?

Po celou dobu. Kdy podstupujete biorezonanční harmonizaci a pokud možno rovněž poté, nekonzumujte žádnou na tuk bohatou stravu, jelikož zatěžuje váš lymfatický systém.

Udržujte správné pH organismu.

Jezte co nejméně cukrů. Cukry ničí střevní mikroflóru a podporují celou řadu onemocnění.

Po celou dobu, kdy docházíte na biorezonanci i v průběhu jednotlivých sezení je důležité pít čistou neperlivou vodu! Voda s nízkým obsahem minerálů je nejvhodnější, jelikož pomáhá odplavovat z vašeho těla všechny uložené toxiny. Proto je to ideální nápoj pro detoxikaci.

Alespoň 6 hodin před a po biorezonančním sezení byste se měli vyhýbat kávě a alkoholu.

Po terapiích se můžete cítit unavení, může vám být teplo nebo zima nebo se můžete lehce potit. Můžete cítit i lehkou nevolnost nebo bolest hlavy, a to v důsledku probíhající detoxikace. To jsou odezvy na detoxikaci a harmonizaci a brzy odezní.

Zdroj: homeopatie-biorezonance.cz

a1 certyfikace1