detox

Trpíte chronickými obtížemi jako jsou alergie, ekzémy, bolesti hlavy, problémy se zažíváním nebo dlouhodobé gynekologické výtoky? Jste často nemocní nebo jste po těžké nemoci?

Býváte často unaveni bez zjevné příčiny? Cítíte, že nejste v pořádku, ačkoli podle lékařů jste zdraví?

Příčina potíží může být v zatížení organismu různými druhy toxinů, plísní, virů, bakterií a parazitů.

Je třeba začít tělo systematicky čistit. Zbavit organismus škodlivých látek, které vedou k poruše různých tělesných funkcí. Pro rychlý a účinný efekt nejlépe pod odborným dohledem. Tímto celostním přístupem a správným vedením procesu detoxikace harmonizujeme a stimulujeme organismus k samoléčebné schopnosti. Tělo se zbavuje škodlivých látek a organismů a tím také únavy a je navozeno celkové uzdravení. Dochází k vnitřnímu očištění krve a lymfy a je podpořena činnost ledvin, jater, střev a celého těla na základě čínského pentagramu pěti prvků.

K detoxikaci organismu používáme diagnostický a biorezonanční přístroj Bicom Optima, frekvenční přístroj Super Ravo Zapper, informační preparáty, bylinné tinktury a čaje. Tímto celostním přístupem postupně pomáháme organismus zbavit všech zátěží a tím opět nastartovat jeho správnou činnost a podpořit obranyschopnost.

Během detoxikace je třeba zvýšit pitný režim, který pomůže při odplavování zplodin z organismu.