svice

Už staří Keltové a Slované věděli, že pokud se na těle projeví nemoc, pak je správný tok energií těla narušen. Proto užívali kůru stromů – většinou březovou – a léčivé byliny k vytahování zánětů z těla. Letitým praktikováním došli k poznání, že ponořením svící do včelího vosku trvá hoření déle.

Tělové svíce představují velmi účinnou metodu přírodní léčby. Jsou vyráběny ručně z proužku čisté bavlny, včelího vosku a kurkumy. Právě včelí vosk má schopnost zmírnit zánět, jeho složení prodlužuje čas hoření a zvyšuje účinnost svíce. Také kurkuma má protizánětlivé účinky.

Tělové svíce používáme nejen k očištění organismu, ale také ke zmírnění zánětů a otoků, jejich použitím uvolníme místa sužované bolestí, zbavíme tělo hlenů, odstraníme migrény. Svíce vytahuje materii do okolí 5 cm do stran i hloubky postiženého místa. Výborně se hodí pro zmírnění vnitřních otoků a cyst. V oblasti břicha situujeme svíci do pupíku. Doporučuje se aplikovat na bolestivé místo. Vždy používáme podložku. Jako podpůrný prostředek léčby mohou být použity silice léčivých rostlin v podobě oleje, kterým potřeme svíci po celé délce (např. levandule, rozmarýn, teatree atd.). Svíce také odstraňují negativní emoce z těla. Vhodné i pro zvířta (psi a kočky). ČAKROVÉ SVÍCE